» Featured, Legfrissebb információk

Próbanyelvvizsga 2018 – Euroexam

Írta: orkat 2018 október 18. Nincs hozzászólás

A  vizsgára jelentkezők 13 órakor legyenek a kijelölt teremben! Szótárról mindenki maga gondoskodik!

A vizsgabeosztás részletei alább olvashatók.


Angol c1 teljes írásbeli+szóbeli 47. terem Felügyel: Kmetty Lászlóné

Rózsay Domonkos 11.b

Szabó Márton 11.d

Mihóky Erika

Bőte Lili 10.d

Udvari Luca 10.d

Fodor Krisztina 10.d

Cseh Lili 10.d

 

Angol c1 3in1 47. Terem Felügyel: Kmetty Lászlóné

Abai Ábris 11.d

Buzás Virág 10.d

Békési Botond 10.d

Sárközy Zsanett 11.d

Estargaros Alex 11.d

Cselényi Dániel 10.d

Pethő Márton 10.d

 

Angol c1 instant (ingyenes) 51. Terem Felügyel: Rezes-Molnár Hilda

Kadók Gergő 10.d

Várkonyi Gábor

Unger Anna 9.d

Áron Gergő 10.a

Békei Dóra 10.a

Fabrinczius Zorán 10.a

Papp Virág 10.a

Péter Lea 10.a

Szaniszló Richárd 10.a

Varga Boldizsár 10.a

 

Angol B2 Instant (ingyenes) 41. terem Felügyel: Harmati Zsuzsa

Székely Borbála 10.c

Pásztor Hanna 10.c

Vajna Péter 10.c

Pribeli Mira 10.c

Bangó Enikő 9.d

Nagy Alexandra Napsugár 9.d

Lovász Hanna 9.d

Nagy Bianka 9.d

Papp Jázmin 9.d

Szabó Petra 9.d

Székács Kata 9.d

Agócs Bence 10.a

Bagyinszki Ádám 10.a

Gyukin Fanni

Kelemen Dániel 10.a

Kovács Barnabás 10.a

Kovács Lili 10.a

Madarasi Tamás 10.a

Siba Ignác 10.a

Szabó-Galiba Máté 10.a

Taska Judit 10.a

Zsótér Lilla 10.a

 

Német B2 Teljes írásbeli 45. Terem Felügyel: Kerecsényi- Fodor Györgyi

Farkas Boglárka 12. a

Angol B 2 Teljes írásbeli+szóbeli 40. terem Felügyel: Nagyné Halász Otilia

Hollay Fanni 10.b

Pépel Boglárka 11.b

Hoffmann Henrietta 11.b

Braun Ádám 11.b

Jaczkovics Emma 7.a

Váradi Réka 9.c

Lázár Levente 12.c

Balla Bernadett 11.a

 

Angol B2 2000 Teljes írásbeli 40. terem Felügyel: Nagyné Halász Otilia

Doma Réka 10.b

Szabó Máté 11.c

Szabó György

Gellért Maja 10.c

Tóth Dániel 10.c

Kaposi Márton 10.c

Kovács Loránd 11.a

Ács Balázs 10.c

Füzér Levente 10.c

Kassai Márton 10.c

Schaich Kristóf 10.c

Pásztor Imre 11.c

 

Német c1 Instant (Ingyenes) 48. Terem Felügyelő: Rácz Ilona

Ajkler Ákos 10.b

Német  B1 instant Ingyenes 43. Terem Felügyelő: Illés Erzsébet

Farkas András 10.a

Német B2 Ingyenes 46. Terem Felügyel : Szedmák Ágnes

  1. b/2. csoport

 

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com