» Featured, Legfrissebb információk, Sport

Sportnap időrendi beosztás

Írta: orkat 2018 október 16. Nincs hozzászólás

TIG Sportnap és Egészségnap

2018.10.19. (péntek)

Időrend, csoportbeosztások

Játékidő: 1X9 perc

9-12. évf.

 

Kosár: (13) Kezdés: 07:00

Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák, 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit, Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU

A csoport: Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák

B csoport: 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit

C csoport: Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU

Lebonyolítás: csoportmérkőzés majd rájátszás

Foci: (11) Kezdés: 08:40

Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B, Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak

A csoport: Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B

B csoport: Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak

Lebonyolítás: csoportmérkőzés majd rájátszás

 

Pin-pong: (13) 27 és 28-as terem. Kezdés: 08:40

Györfi Tibor, Schleer András, Hontvári Attila, Pintér Gábor, Sehmidt Dominik, Csernák Áron, Puskás Mátyás, Hajdu Zsolt, Szeredi Péter, Ferencz Márton, Várszegi Márk, Hegedűs Szabolcs, Püspök-KissBalázs

A csoport 27-es terem: Györfi Tibor, Schleer András, Hontvári Attila, Pintér Gábor, Sehmidt Dominik, Csernák Áron, Puskás Mátyás,

B csoport, 28-as terem: Hajdu Zsolt, Szeredi Péter, Ferencz Márton, Várszegi Márk, Hegedűs Szabolcs, Püspök-KissBalázs

Lebonyolítás: körmérkőzés majd rájátszás:

Kézilabda: (3) Kezdés: 09:00

Nyomorultak, Pöriejtő, Flúgos Pasik

Lebonyolítás: oda-vissza vágó

Floorball: (3) Kezdés: 09:10

Izomgerendák, Sivatagi Rohamcsigák, Flúgos Pasik

Lebonyolítás: oda-vissza vágó

 

Sakk: (5-12 évfolyam egyben) 30-as terem, Kezdés: 08:40

Móra Botond, Bencze Kinga, Galambos Lili, Gondos Luca, Dombovári Dalma

Lebonyolítás: körmérkőzés

 

5-8. évf.

 

Floorball: (4) Kezdés: 09:20

404 Fóbó Error, FloorGirl, Csak a lábát!, Passiv

Lebonyolítás: körmérkőzés

Joga: (13) Kezdés:08:40

Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák, Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A, Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue, Bajos Csajok, Chicago Bull Shit

A csoport: Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák

B csoport: Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A,

C csoport: Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue, Bajos Csajok, Chicago Bull Shit

 

Lebonyolítás: körmérkőzés majd rájátszás

Pin-pong: (5) 29-es terem, Kezdés: 08:40

Gaskó Botond, Kádi Krisztián, Nagy Ádám, Bucsai Beralan, Lakatos Gergely,

Lebonyolítás: körmérkőzés

 

 

Időrend/Kültéri Labdarúgó pálya

 

A csoport: Nem tudom, Darálók, 9/C, Tetyák, 12/B, 9/B

B csoport: Szándörsztrájk FC, Utánpótlás, Harcosok Klubja, KMDJ, Háromlábúak

 

08:40 A Nem tudom – Darálók

08:50 A 9/C – Tetyák

09:00 A 12/B – 9/B

09:10 B Szándörsztrájk FC – Utánpótlás

09:20 B Harcosok Klubja –  KMDJ

09:30 A Nem tudom – 9/C

09:40 A Darálók – 12/B

09:50 A Tetyák – 9/B

10:00 B Szándörsztrájk FC – Háromlábúak

10:10 B Utánpótlás – Harcosok Klubja

10:20 A Nem tudom – Tetyák

10:30 A 9/B – Darálók

10:40 A 12/B – 9/C

10:50 B Szándörsztrájk FC – Harcosok Klubja

11:00 B Háromlábúak – Utánpótlás

11:10 A Nem tudom – 9/B

11:20 A Darálók – 9/C

11:30 A 12/B – Tetyák

11:40 B Szándörsztrájk FC – KMDJ

11:50 B Háromlábúak – Harcosok Klubja

12:00 A Nem tudom – 12/B

12:10 A Darálók – Tetyák

12.20 B Háromlábúak – KMDJ

12:30 A A 9/B – 9/C

12:40 B Utánpótlás – KMDJ

Rájátszás

12:50 9. helyért: A5-B5

13:00 A1-B2

13:10 B1-A2

13:20 7. helyért: A4-B4

13:30 5. helyért: A3-B3

13:40 3. helyért: (A1-B2)v. – (B1-A2)v.

13:50 Döntő: (A1-B2)gy. – (B1-A2)gy.

14:00 Eredményhirdetés

 

Időrend/Joga Bonito

A csoport: Tanyasi FC, Washington Rézbőrűek, Parasztkolbász SK, Gonosz zöld malackák, Chicago Bull Shit

B csoport: Windows XD, Mónika Show, Plebinhok, 5/A, Bajos Csajok

C csoport: Mind 1, Zámbó Jimmy A Király, Okosbogyók, Klue,

 

08:40 A Tanyasi FC – Washington Rézbőrűek

08:50 A Parasztkolbász SK – Gonosz zöld malackák

09:00 B Windows XD – Mónika Show

09:10 B Plebinhok – 5/A

09:20 C Mind 1 – Zámbó Jimmy A Király

09:30 C Okosbogyók – Klue

09:40 A Tanyasi FC – Chicago Bull Shit

09:50 A Washington Rézbőrűek – Gonosz zöld malackák

10:00 B Windows XD – Bajos Csajok

10:10 B Mónika Show – 5/A

10:20 C Mind 1 – Okosbogyók

10:30 A Tanyasi FC – Parasztkolbász SK

10:40 A Chicago Bull Shit – Washington Rézbőrűek

10:50 B Windows XD – Plebinhok

11:00 B Bajos Csajok – Mónika Show

11:10 C Zámbó Jimmy A Király – Klue

11:20 A Tanyasi FC – Gonosz zöld malackák

11:30 A Chicago Bull Shit – Parasztkolbász SK

11:40 B Windows XD – 5/A

11:50 B Bajos Csajok – Plebinhok

12:00 C Mind 1 – Klue

12:10 A Chicago Bull Shit – Gonosz zöld malackák

12.20 A Washington Rézbőrűek – Parasztkolbász SK

12:30 B Bajos Csajok – 5/A

12:40 B Mónika Show – Plebinhok

12:50 C Zámbó Jimmy A Király – Okosbogyók

Rájátszás

13:00 A1-B2

13:10 B1-C2

13:20 C1-A2

13:30 (A1-B2)gy. –  (B1-C2)gy.

13:40 (A1-B2)gy. – (C1-A2)gy.

13:50 (B1-C2)gy. – (C1-A2)gy.

14:00 Eredményhirdetés

 

Időrend/ Tornacsarnok

Kosár: (13) Kezdés: 07:00

A csoport: Winter-Time, Knáh Knáh, MJT, Odacsap-at, Kisanyák

B csoport: 9/A, 3 csík dőlten, Seirin, Ősketit

C csoport: Csikák, Flúgos Pasik, Zsiványok, BLU

Floorball: (4) Kezdés: 09:20 (5-8. évfolyam)

404 Fóbó Error, FloorGirl, Csak a lábát!, Passiv

Floorball: (3) Kezdés: 09:10 (9-12. évfolyam)

Izomgerendák, Sivatagi Rohamcsigák, Flúgos Pasik

Kézilabda: (3) Kezdés: 09:00

Nyomorultak, Pöriejtő, Flúgos Pasik

 

 

 

07:00 (Kosár) C Flúgos Pasik – BLU

07:10 (Kosár) C Csikák – Zsiványok

07:20 (Kosár) B 9/A – 3 csík dőlten

07:30 (Kosár) B Seirin – Ősketit

07:40 (Kosár) A Winter-Time – Knáh Knáh

07:50 (Kosár) A MJT –  Odacsap-at

08:00 (Kosár) A Winter-Time – Kisanyák

08:10 (Kosár) A Knáh Knáh – Odacsap-at

08:20 (Kosár) A Kisanyák – Odacsap-at

08:30 (Kosár) A Knáh Knáh – MJT

 

 

08:40 (Kosár) C Csikák – Flúgos Pasik

08:50 (Kosár) C Zsiványok – BLU

09:00 (Kézi) Nyomorultak – Pöriejtő

09:10 (Floorball 9-12) Izomgerendák –  Sivatagi Rohamcsigák

09:20 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – FloorGirl

09:30 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Flúgos Pasik

09:40 (Floorball 5-8) Csak a lábát! – Passiv

09.50 (Kézi) Nyomorultak – Flúgos Pasik

10:00 (Kosár) B 9/A – Seirin

10:10 (Kézi) Pöriejtő – Flúgos Pasik

10:20 (Floorball 9-12) Flúgos Pasik – Sivatagi Rohamcsigák

10:30 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – Csak a lábát!

10:40 (Floorball 9-12) Izomgerendák –  Sivatagi Rohamcsigák

10:50 (Floorball 5-8) FloorGirl – Passiv

11:00 (Kézi) Nyomorultak – Pöriejtő

11:10 (Kosár) A Winter-Time – MJT

11:20 (Kosár) A Kisanyák – Knáh Knáh

11:30 (Kosár) B 3 csík dőlten – Seirin

11:40 (Kosár) B 9/A – Ősketit

11:50 (Kosár) C Csikák – BLU

12:00 (Kosár) C Flúgos Pasik – Zsiványok

12:10 (Kézi) Nyomorultak – Flúgos Pasik

12:20 (Floorball 9-12) Izomgerendák – Flúgos Pasik

12:30 (Floorball 5-8) 404 Fóbó Error – Passiv

12:40 (Floorball 9-12) Sivatagi Rohamcsigák – Flúgos Pasik

12:50 (Floorball 5-8) FloorGirl – Csak a lábát!

13:00 (Kézi) Pöriejtő – Flúgos Pasik

13:10 (Kosár) A Winter-Time – Odacsap-at

13:20 (Kosár) A Kisanyák – MJT

13:30 (Kosár) B 3 csík dőlten – Ősketit

13:40 (Kosár) A1 – B2

13.50 (Kosár) B1 – C2

14:00 (Kosár) C 1 – A2

14:10 (Kosár) (A1-B2)gy. –  (B1-C2)gy.

14:20 (Kosár) (A1-B2)gy. – (C1-A2)gy.

14:30 (Kosár) (B1-C2)gy. – (C1-A2)gy.

14:40 Eredményhirdetés

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com