» Legfrissebb információk

TIG Sportnap – csoportbeosztás és időrend

Írta: fischu 2017 október 17. Nincs hozzászólás

2017.10.24.

Játékidő:1X9 perc

5-8. évf.
JOGA: (13)
Lávkóma, Kecske, Kilincs, Cocák, Májpástétom, Maszírkutyák, Chicago Bulls(hit), Rich-Chigga, Buldozerek, Nudli SC, BDA Sasok, Penészes Parafatáblák, Repülő Pingvinek
Lebonyolítás: 1X7és 1X6 csapat azon belül körmérkőzés, majd rájátszás
RÖPLABDA: (4)
Szárnyas Unicornis, Komámasszonyfakitermelő Kft., Szerencsétlen csirkék, Egy kupac kopasz röpiző kukac,
Lebonyolítás: körmérkőzés
FLOORBALL (5)
Dr. Thermophulai-szoros, Unikornisok, 2.0 Girls, Uwicorn Team, Passiv
Lebonyolítás: körmérkőzés
ASZTALIENISZ (6) 28-as terem
Farkas Márton, Papp Lőrinc, Bucsai Bertalan, Nagy Ádám, Györe Barnabás, Taska Richárd
Lebonyolítás: körmérkőzés
SAKK (3) 28-as terem
Foris Dávid, Csia Rajmund, Asztalos Barnabás
Lebonyolítás: körmérkőzés

9-12. évf.
RÖPLABDA: (4)
Barackok, Litkei Róbert, Pitypangok, Szándörsztrájk RC
Lebonyolítás: körmérkőzés
ASZTALITENISZ: (12)+(6) 29-30-as terem
F: Kiss Máté, Bókai Roland, Csernák Áron, Hajdú Zsolt, Mondok Zalán, Puskás Mátyás, Szeredi Péter, Várszegi Márk, Rutkai Tamás, Hegedűs Szabolcs, Püspök-Kiss Balázs, Róde Ádám
L: Mihóky Anna, Major Panka, Gyalus Dorka, Gondos Luca, Brandhuber Eszter, Podonyi Boglárka
Lebonyolítás: lányoknál körmérkőzés, fiúknál 2X6 fős csoport, majd keresztbe játszás

LABDARÚGÁS: (12)+(3)
F: Tetyák, 9.d, Csel-C, Apáitok, Fifából tanultuk, Színezők, Apacs Magyarok, Szandörsztrájk FC, Vasutasok, Blue Wafles, Niggürz, Csakszőrxd
L: „Kémia 1-es”, Jányok, Kvantumfizika
Lebonyolítás: lányoknál körmérkőzés, fiúknál 2X6 csapatos csoport, majd keresztbe játszás

KÉZILABDA (5)
Böderálok, Gyökerek, Színezők, Végre nem Floorball, 10B No Handoboru,
Lebonyolítás: körmérkőzés
FLOORBALL (4)
Hiró, Ezt hogy kell kiejteni?, Egy gólt SE, Yaaaaas,
Lebonyolítás: körmérkőzés
STREETBALL (10)
Blue Whales, M.J.T., Slézi majd bedobja, Gödöllői Lakers, Mesterhármas, Kérdőjelek, BLU, Nem tudom csapat, Dieinyosok, Dr. Thermophulai-szoros

Lebonyolítás: 1X5 és 1X4 csapatos csoportkörmérkőzés, majd keresztbejátszás

TORNATEREM
07:30 (Floorball 5-8) Dr. Thermophukai-szoros – Unikornisok
07:40 (Floorball 5-8) 2.0 Girls – Uwicorn Team
07:50 (Floorball 9-12) Hiró – Ezt hogy kell kiejteni?
08:00 (Floorball 9-12) Egy gólt SE – Yaaaaas
08:10 (Kézilabda) Böderálok – Gyökerek
08:20 (Kézilabda) Színezők – Végre nem Floorball
08:30 (Floorball 5-8) Passiv – Dr. Thermophukai-szoros
08:40 (Floorball 5-8) Unikornisok – Uwicorn Team
08:50 (Floorball 9-12) Hiró – Yaaaaas
09:00 (Floorball 9-12) Ezt hogy kell kiejteni? – Egy gólt SE
09:10 (Kézilabda) 10B No Handoboru – Böderálok
09:20 (Kézilabda) Gyökerek – Színezők
09:30 (Kézilabda) 10B No Handoboru – Végre nem Floorball
09:40 (Floorball 5-8) Dr. Thermophukai-szoros – 2.0 Girls
09:50 (Floorball 5-8) Passiv – Unikornisok
10:00 (Kézilabda) Böderálok – Színezők
10:10 (Kézilabda) 10B No Handoboru – Gyökerek
10:20 (Floorball 5-8) Dr. Thermophukai-szoros – Uwicorn Team
10:30 (Floorball 5-8) Passiv – 2.0 Girls
10:40 (Floorball 9-12) Hiró – Egy gólt SE
10:50 (Kézilabda) Böderálok – Végre nem Floorball
11:00 (Kézilabda) 10B No Handoboru – Színezők
11:10 (Floorball 5-8) Passiv – Uwicorn Team
11:20 (Floorball 5-8) Unikornisok – 2.0 Girls
11:30 (Floorball 9-12) Ezt hogy kell kiejteni? – Yaaaaas
11:40 (Kézilabda) Gyökerek – Végre nem Floorball

12:00 EREDMÉNYHÍRDETÉS Floorball és Kézilabda

12:15 (Röplabda 5-8) Szárnyas Unicornis – Komámasszonyfakitermelő Kft
12:15 (Röplabda 9-12) Barackok – Litkei Róbert
12:25 (Röplabda 5-8) Szerencsétlen csirkék – Egy kupac kopasz röpiző kukac
12:25 (Röplabda 9-12) Pitypangok – Szándörsztrájk RC
12:35 (Röplabda 5-8) Szárnyas Unicornis – Szerencsétlen csirkék
12:35 (Röplabda 9-12) Barackok – Pitypangok
12:45 (Röplabda 5-8) Komámasszonyfakitermelő Kft – Egy kupac kopasz röpiző kukac
12:45 (Röplabda 9-12) Litkei Róbert – Szándörsztrájk RC
12:55 (Röplabda 5-8) Szárnyas Unicornis – Egy kupac kopasz röpiző kukac
12:55 (Röplabda 9-12) Barackok – Szándörsztrájk RC
13:05 (Röplabda 5-8) Komámasszonyfakitermelő Kft – Szerencsétlen csirkék
13:05 (Röplabda 9-12) Litkei Róbert – Pitypangok
13:15 EREDMÉNYHÍRDETÉS – Röplabda

LABDARÚGÓ pálya
A csoport:Tetyák, 9.d, Csel-C, Apáitok,
B csoport: Fifából tanultuk, Színezők, Apacs Magyarok, Szandörsztrájk FC,
C csoport: Vasutasok, Blue Wafles, Niggürz, Csakszőrxd
L (Leány): „Kémia 1-es”, Jányok, Kvantumfizika

08:00 (A) Tetyák – 9.d
08:10 (A) Csel-C – Apáitok
08:20 (B) Fifából tanultuk – Színezők
08:30 (B) Apacs Magyarok – Szandörsztrájk FC
08:40 (C) Vasutasok – Blue Wafles
08:50 (C) Niggürz – Csakszőrxd
09:00 (L) Kémia 1-es – Jányok
09:10 (A) Tetyák – Csel-C
09:20 (A) 9.d – Apáitok
09:30 (B) Fifából tanultuk – Apacs Magyarok
09:40 (B) Színezők – Szandörsztrájk FC
09:50 (C) Vasutasok – Niggürz
10:00 (C) Blue Wafles – Csakszőrxd
10:10 (L) Kvantumfizika – Kémia 1-es
10:20 (A) Tetyák – Apáitok
10:30 (A) 9.d – Csel-C
10:40 (B) Fifából tanultuk – Szandörsztrájk FC
10:50 (B) Színezők – Apacs Magyarok
11:00 (C) Vasutasok – Csakszőrxd
11:10 (C) Blue Wafles – Niggürz
11:20 (L) Kvantumfizika – Jányok
11:30 A1-B2
11:40 B1-C2
11:50 C1-A2
12:00 (L) Kémia 1-es – Jányok
12:10 1-3. helyért: (A1-B2)gy. – (B1-C2)gy.
12:20 (L) Kvantumfizika – Kémia 1-es
12:30 1-3. helyért: (A1-B2)gy. – (C1-A2)gy.
12:40 (L) Kvantumfizika – Jányok
12:50 1-3. helyért: (B1-C2)gy. – (C1-A2)gy.
13:00 EREDMÉNYHÍRDETÉS – Labdarúgás

JOGA pálya:
A csoport: Lávkóma, Kecske, Kilincs, Cocák, Májpástétom, Maszírkutyák, Repülő Pingvinek
B csoport: Chicago Bulls(hit), Rich-Chigga, Buldozerek, Nudli SC, BDA Sasok, Penészes Parafatáblák,

08:00 (A) Lávkóma – Kecske
08:06 (A) Kilincs – Cocák
08:12 (A) Májpástétom – Maszírkutyák
08:18 (B) Chicago Bulls(hit) – Rich-Chigga
08:24 (B) Buldozerek – Nudli SC
08:30 (B) BDA Sasok – Penészes Parafatáblák,
08:36 (A) Repülő Pingvinek – Lávkóma
08:42 (A) Cocák – Májpástétom
08:48 (A) Lávkóma – Kilincs
08:54 (A) Repülő Pingvinek – Kecske
09:00 (B) Chicago Bulls(hit) – Nudli SC
09:06 (B) Rich-Chigga – BDA Sasok
09:12 (A) Cocák – Maszírkutyák
09:18 (A) Repülő Pingvinek – Májpástétom
09:24 (A) Kecske – Kilincs
09:30 (A) Lávkóma – Cocák
09:36 (B) Nudli SC – BDA Sasok
09:42 (B) Chicago Bulls(hit) – Buldozerek
09:48 (A) Repülő Pingvinek – Cocák
09:54 (A) Kilincs – Maszírkutyák
10:00 (A) Kecske – Májpástétom
10:06 (A) Repülő Pingvinek – Kilincs
10:12 (B) Rich-Chigga – Penészes Parafatáblák
10:18 (B) Buldozerek – BDA Sasok
10:24 (A) Lávkóma – Maszírkutyák
10:30 (A) Kilincs – Májpástétom
10:36 (A) Kecske – Maszírkutyák
10:42 (B) Chicago Bulls(hit) – Penészes Parafatáblák
10:48 (B) Rich-Chigga – Buldozerek
10:54 (B) Nudli SC – Penészes Parafatáblák
11:00 (A) Repülő Pingvinek – Maszírkutyák
11:06 (A) Lávkóma – Májpástétom
11:12 (A) Kecske – Cocák
11:18 (B) Chicago Bulls(hit) – BDA Sasok
11:24 (B) Rich-Chigga – Nudli SC
11:30 (B) Buldozerek – Penészes Parafatáblák
11:36 11. helyért: A6-B6
11:42 9. helyért: A5-B5
11:48 7. helyért: A4-B4
11:54 Elődöntő 1.:A1-B2
12:00 Elődöntő 2.:B1-A2
12:06 5. helyért: A3-B3
12:12 3. helyért: Elődöntő 1-2 vesztese:
12:18 Döntő: Elődöntő 1-2 győztese:
12:30 EREDMÉNYHÍRDETÉS

STREETBALL pályák
A csoport: Blue Whales, M.J.T., Slézi majd bedobja, Gödöllői Lakers, Mesterhármas,
B csoport: Kérdőjelek, BLU, Nem tudom csapat, Dieinyosok, Dr. Thermophulai-szoros

08:00 (A) Blue Whales – M.J.T.
08:00 (B) Kérdőjelek – BLU
08:10 (A) Slézi majd bedobja – Gödöllői Lakers
08:10 (B) Nem tudom csapat – Dieinyosok
08:20 (A) Mesterhármas – Blue Whales
08:20 (B) Dr. Thermophulai-szoros – Kérdőjelek
08:30 (A) M.J.T. – Slézi majd bedobja
08:30 (B) BLU – Nem tudom csapat
08:40 (A) Mesterhármas – Gödöllői Lakers
08:40 (B) Dr. Thermophulai-szoros – Dieinyosok
08:50 (A) Blue Whales – Slézi majd bedobja
08:50 (B) Kérdőjelek – Nem tudom csapat
09:00 (A) M.J.T. – Gödöllői Lakers
09:00 (B) BLU – Dieinyosok
09:10 (A) Mesterhármas – M.J.T.
09:10 (B) Dr. Thermophulai-szoros – BLU
09:20 (A) Blue Whales – Gödöllői Lakers
09:20 (B) Kérdőjelek – Dieinyosok
09:30 (A) Mesterhármas – Slézi majd bedobja
09:30 (B) Dr. Thermophulai-szoros – Nem tudom csapat
09:40 9. helyért: A5-B5
09:40 7. helyért: A4-B4
09:50 Elődöntő 1: A1-B2
09:50 Elődöntő 2: B1-A2
10:00 5. helyért: A3-B3
10:10 3. helyért: Elődöntő 1-2 vesztese:
10:20 Döntő: Elődöntő 1-2 győztese:

EREDMÉNYHÍRDETÉS – Streetball

Digg this!Add to del.icio.us!Stumble this!Add to Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Add to Yahoo!

 Copyright ©2009 , All rights reserved.| Powered by WordPress| Gandhi theme by Techblissonline.com