ÍRÁSBELI OSZTÁLYOZÓ VIZSGÁK
2013. április
2013. április 10. (szerda): 13 óra 45 perctől 15 óra 15 percig
12-es terem
1. |
Árvai Bence |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
2. |
Bánsághi Tekla |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
3. |
Bognár Edit |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
4. |
Csányi Eszter |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
5. |
Czibere Alexandra |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
6. |
Erdős Janka |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
7. |
Gallov Tímea Bettina |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
8. |
Grecmajer Tibor |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
9. |
Hangya Adrienn Vivien |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
10. |
Hegedűs Dénes |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
11. |
Horváth Júlia |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
12. |
Horváth Róbert |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
13. |
Ilyés István |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
14. |
Kis Dávid |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
15. |
Kiss Péter |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
16. |
Kocsány László |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
17. |
Kovács Enikő |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
18. |
Kuthi Angelika |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
19. |
Michna Zoltán |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
20. |
Nagy Zsófia |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
21. |
Pintér Patrik |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
22. |
Radócz Imola |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
23. |
Szarvas Gergő |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
24. |
Terecskei Viktória |
11.D |
Földrajz |
11. |
Joó Attila |
25. |
Pál Bianka Luca |
10.A |
Földrajz |
10. |
Rácz Ilona |
2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
40-es terem
1. |
Bedő Bence |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
2. |
Bernáth Alexandra Magdolna |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
3. |
Berzéki Lili |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
4. |
Blaubacher Dóra |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
5. |
Bori Boróka Panka |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
6. |
Havelda Luca |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
7. |
Illés Márton |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
8. |
Illés Márton |
9.A |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
9. |
Jancsó András |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
10. |
Kenyó Martin |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
11. |
Korsós Péter |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
12. |
Kukolya Hanga |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
13. |
Lakatos Dóra |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
14. |
Molnár Evelin |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
15. |
Oláh Eszter |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
16. |
Rehorovszky Anna |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
17. |
Sándor Bence |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
18. |
Szabó Dávid |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
41-es terem
1. |
Szombati Lívia |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
2. |
Vitos Norbert |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
3. |
Zimonyi Gwendolin |
9.A |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
4. |
Hanula Benedek |
9.B |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
5. |
Hanula Benedek |
9.B |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
6. |
Balla József |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
7. |
Józsa Adrienn Beatrix |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
8. |
Karácsondi Márta |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
9. |
Lauran Csaba |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
10. |
Marsai Marcellina |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
11. |
Pásztor Dorottya |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
12. |
Pál Bianka Luca |
10.A |
Angol nyelv |
11. |
Puskás Melinda |
13. |
Radó Lilla |
11.C |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
43-es terem
1. |
Baditz Dávid |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
2. |
Borsodi Kinga |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
3. |
Buzás Janka |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
4. |
Csizmadia Anna |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
5. |
Dóra Bence |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
6. |
Garaba Nikoletta |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
7. |
Gergely Attila |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
8. |
Horváth Fanni |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
9. |
Kalcsó Kitti Dóra |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
2013. április 11. (csütörtök): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
46-os terem
1. |
Kiss Tünde |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
2. |
Kovács Ádám |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
3. |
Kovács Ádám |
12.D |
Német nyelv |
12. |
|
4. |
Oravecz Fanni |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
5. |
Pádár Krisztián |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
6. |
Perei Beatrix |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
7. |
Piatkó Károly |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
8. |
Podlipszky Dóra Tímea |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
9. |
Tóth Petra |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
10. |
Zahorecz Sándor |
12.D |
Célnyelvi civilizáció |
12. |
Jánossy Zsolt |
2013. április 11. (csütörtök): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig,
40-es terem
1. |
Szemjanyinov Paula |
9.C |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
2. |
Bádonfai Enikő |
9.KNY |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
3. |
Farkas Ágnes |
9.KNY |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
4. |
Oláh Dóra Petra |
10.A |
Kémia |
10. |
Karasz Gyöngyi |
5. |
Pál Bianka Luca |
10.A |
Angol nyelv |
10. |
Puskás Melinda |
6. |
Szemjanyinov Sándor |
10.B |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
7. |
Zajec Miraszlava |
10.D |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
8. |
Füle Zsuzsanna Eszter |
11.A |
Művészettörténet |
12. |
Tarnai Katalin |
9. |
Gyetván Dorina |
11.A |
Német nyelv |
12. |
Szedmák Ágnes |
10. |
Kriszt Botond |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
11. |
Szeibel Leila |
11.A |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
12. |
Tauber Pálma |
11.A |
Művészettörténet |
12. |
Tarnai Katalin |
13. |
Török Tímea Nóra |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
14. |
Zámbó Kamilla |
11.A |
Művészettörténet |
12. |
Tarnai Katalin |
15. |
Földi Júlia |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
16. |
Gaszner Alexandra |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
17. |
Gozdán Rebeka |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
18. |
Hegyesi Hajnalka |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Illés Erzsébet |
2013. április 11. (csütörtök): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig,
41-es terem
1. |
Lipták Klaudia |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
2. |
Lipták Laura |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
3. |
Maka Bettina |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
4. |
Papp Anni |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
5. |
Pauló Dávid |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
6. |
Szabaczki Bence |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
7. |
Tóth Adrienn |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
8. |
Tóth Tamás |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
9. |
Török Dávid |
11.B |
Angol nyelv |
12. |
Takácsné Balogh Boróka |
10. |
Gorácz Anna Réka |
11.C |
Angol nyelv |
12. |
Kmetty Lászlóné |
11. |
Lauran Apolka |
11.C |
Angol nyelv |
12. |
Kmetty Lászlóné |
12. |
Radó Lilla |
11.C |
Angol nyelv |
12. |
Kmetty Lászlóné |
13. |
Kovács Ádám |
12.D |
Német nyelv |
12. |
Kékesiné Petrics Éva |
2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
34-es terem
1. |
Bádonfai Enikő |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
2. |
Bánsági Barnabás |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
3. |
Bahram Áron |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
4. |
Blahó Boldizsár |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
5. |
Borsodi Regő |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
6. |
Csősz Szilárd |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
7. |
Farkas Ágnes |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
8. |
Hajdár Dániel |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
9. |
Hajnis Bence Norbert |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
10. |
Halász Blanka |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
11. |
Imre Balázs |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
12. |
Jakobey Fruzsina Petra |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
52-es terem
1. |
Koleszár Elza |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
2. |
Kopik Bence Tamás |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
3. |
Málik Milán |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
4. |
Mátis Bence |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
5. |
McNeilly Kira |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
6. |
Mészáros Petra |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
7. |
Prekopa Laura |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
8. |
Sipos Bernadett |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
9. |
Szabó Richárd |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
10. |
Sződi Norbert |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
11. |
Takács Attila |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
12. |
Zachár Dorottya |
9.KNY |
Informatika |
9. |
Balogh Norbert |
2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
40-es terem
1. |
Farkas Csenge |
7.A |
Orosz nyelv |
9. |
Illés Erzsébet |
2. |
Gerhát Bernadett |
7.A |
Orosz nyelv |
9. |
Illés Erzsébet |
3. |
Utassy Kata Rebeka |
7.A |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
4. |
Gyetván Péter |
8.A |
Német nyelv |
9. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
5. |
Szemjanyinov Paula |
9.C |
Orosz nyelv |
9. |
Illés Erzsébet |
6. |
Mihail Andrea |
10.A |
Földrajz |
10. |
Rácz Ilona |
7. |
Oláh Dóra Petra |
10.A |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
8. |
Pál Bianka Luca |
10.A |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
9. |
Szemjanyinov Sándor |
10.B |
Orosz nyelv |
9. |
Illés Erzsébet |
10. |
Zajec Miraszlava |
10.D |
Orosz nyelv |
9. |
Illés Erzsébet |
11. |
Égető- Szabó Krisztina |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
12. |
Gyetván Dorina |
11.A |
Német nyelv |
11. |
Szedmák Ágnes |
13. |
Kiss Alexa |
11.A |
Német nyelv |
11. |
Csikósné Hunics Györgyi |
14. |
Kóti Zsófia |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
15. |
Kriszt Botond |
11.A |
Angol nyelv |
11. |
Török Adél |
16. |
Sarusi-Kiss Dorottya |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
17. |
Szeibel Leila |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
18. |
Tauber Pálma |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
41-es terem
1. |
Tóth -Bagi Enikő |
11.A |
Angol nyelv |
12. |
Török Adél |
2. |
Török Tímea Nóra |
11.A |
Angol nyelv |
11. |
Török Adél |
3. |
Földi Júlia |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
4. |
Gaszner Alexandra |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
5. |
Gozdán Rebeka |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
6. |
Hegyesi Hajnalka |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Illés Erzsébet |
7. |
Lipták Klaudia |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
8. |
Lipták Laura |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
9. |
Maka Bettina |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
10. |
Papp Anni |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
11. |
Pauló Dávid |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
12. |
Raubinek Angéla |
11.B |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
13. |
Skrabák Dorottya |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
14. |
Szabaczki Bence |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
15. |
Tánczos Karola |
11.B |
Német nyelv |
12. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
16. |
Tóth Adrienn |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
17. |
Tóth Tamás |
11.B |
Német nyelv |
11. |
Sinkáné Szabó Zsuzsa |
18. |
Török Dávid |
11.B |
Angol nyelv |
11. |
Takácsné Balogh Boróka |
2013. április 12. (péntek): 14 óra 30 perctől 15 óra 30 percig,
43-as terem
1. |
Gorácz Anna Réka |
11.C |
Angol nyelv |
11. |
Kmetty Lászlóné |
2. |
Lauran Apolka |
11.C |
Angol nyelv |
11. |
Kmetty Lászlóné |
3. |
Radó Lilla |
11.C |
Angol nyelv |
11. |
Kmetty Lászlóné |
4. |
Rácz Adorján Barnabás |
11.C |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
5. |
Sára Péter |
11.C |
Angol nyelv |
11. |
Puskás Melinda |
6. |
Szathmári Blanka |
11.C |
Angol nyelv |
11. |
Puskás Melinda |
7. |
Barti Márk |
12.E |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
8. |
Novák-Farkas Réka |
11.A |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
9. |
Füle Zsuzsanna Eszter |
11.A |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
10. |
Bencsik Boglárka |
10.C |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
11. |
Edlmayer Fanni |
10.C |
Ének-zene |
11. |
Illésné Fábri Erzsébet |
12. |
Szilágyi Dániel |
10.A |
Földrajz |
10. |
Rácz Ilona |
13. |
Zámbó Kamilla |
11.A |
Rajz |
12. |
Tarnai Katalin |
14. |
Szemjanyinov Paula |
9.C |
Ének-zene |
10. |
Illésné Fábri Erzsébet |
2013. április 12. (péntek): 15 óra 45 perctől 16 óra 45 percig,
40-es terem
1. |
Oláh Eszter |
9.A |
Orosz nyelv |
10. |
Illés Erzsébet |
2. |
Pál Bianka Luca |
10.A |
Angol nyelv |
12. |
Puskás Melinda |
3. |
Radó Lilla |
11.C |
Művészettörténet |
12. |
Tarnai Katalin |
4. |
Sára Péter |
11.C |
Angol nyelv |
12. |
Puskás Melinda |
5. |
Szathmári Blanka |
11.C |
Angol nyelv |
12. |
Puskás Melinda |